Віттен 24.09
Скільки б не говорили про важливість інтеграції, значущість цієї теми – невичерпна. В інтеграції зацікавлені обидві сторони – як і громадяни Німеччини, так і ауслендери (ті, хто переїхав). Для того, щоб гармонійно співіснувати і допомагати один одному, дуже важливо дізнаватися один про одного, для знаходження точок перетину і виявлення спільних тем, яких в усіх народів багато. Адже істинні цінності – родина, діти, цікава страва, збереження природи, подорожі – знаходять відгук у кожному серці. Цьому дуже сприяє час проведений разом. Виставки, ярмарки, фестивалі – ідеальна можливість для спілкування. А також дуже об’єднує їжа, мистецтво і просто хороший настрій. За підтримки фонду «Європа без кордонів» українська громада також змогла гідно прийняти участь у осінньому фестивалі у Віттені. Пісні у виконанні Лаури Марті та Наталії Лебедєвої відкривали концерт цього заходу. А смаколики, які приготували українські господині прийшлися до душі жителям і гостям міста.
Марина Кужель
![](https://i0.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2023/02/WhatsApp-Image-2023-02-12-at-02.09.03-1-1200x540.jpeg)
![](https://i0.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2023/02/WhatsApp-Image-2023-02-12-at-02.09.02-1200x540.jpeg)
![](https://i1.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2023/02/WhatsApp-Image-2023-02-12-at-02.09.02-1-461x1024.jpeg)
![](https://i1.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2023/02/WhatsApp-Image-2023-02-12-at-02.09.02-2-1200x540.jpeg)
![](https://i1.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2023/02/WhatsApp-Image-2023-02-12-at-02.09.03-1200x540.jpeg)
![](https://i1.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2023/02/WhatsApp-Image-2023-02-11-at-23.16.13-851x1024.jpeg)