Епилог

“Уява важливіша, ніж знання. Знання обмежені, тоді як уява охоплює цілий світ, стимулюючи прогрес, породжуючи еволюцію” (Альберт Ейнштейн). 

Хто ж, як не діти, найкраще ладнають з уявою? Думаю, дорослим варто було б повчитися цього у діток. Коли спекотного літнього дня дуже хочеться побувати на морі, але, з тих чи інших причин, такої можливості наразі немає – можна уявити себе на березі найбільшого та найчарівнішого у світі моря, ба навіть – безкрайнього океану. 

Саме так, завдяки уяві, учасники табору: “Пригоди маленької рибки” здійснили дослідницьку подорож у підводний світ казкового океану. 

Разом із рибкою Свіммі та її новими друзями – Лобстером, Медузою та іншими підводними жителями мешканці “Острова радості” долали милі океанських просторів, щодня навчаючись чогось нового – музики, ліплення, малювання, куховарення, танців. Окрім того, острів’яни вчилися дружити, краще пізнавали одне одного та навіть самих себе. Кожний учасник експедиції зміг проявити свій унікальний талант і поділитися ним із  друзями та батьками. (Скажу по секрету – кожна людина – маленька та велика наділена особливими здібностями. Просто деякі з них заховані глибоко – неначе скарб десь на дні океану. Та іноді потрібна допомога інших щоб його віднайти). 

Коли ти чимось захоплений – час летить надто швидко. Так і 5 днів табору пролетіло немов 1. Експедиція підійшла до завершення. Однак, дослідники не засмучуються, бо знають, що зовсім скоро знову зустрінуться на Острові радості.