![Bogdan Kolesnik](http://www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2017/02/Колесник-180x180.jpg)
Почнемо з офіційності (вдягнімо фраки, випрасувані сорочки, чорні штани зі стрілками, галстуки чи, як бажаєте, метелики):
мене звати Колесник Богдан Романович, народився 14.02.99 року в Чернігівській області, в шість років переїхав до Львова, де жив до того, як вступив кілька тижнів тому до Київського національного університету театру, кіно і телебачення імені Карпенка-Карого на спеціальність драматурга.
А тепер залишмо формальності!
Живу за принципом любові та поваги до кожного. Будь-яка дискримінація для мене - удар нижче пояса.