![](http://www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/02/CCF13032020-edited-768x1024.jpg)
![](http://www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/02/WhatsApp-Image-2024-02-05-at-19.32.08-edited-768x1024.jpeg)
Леся Литвинова
Режисер, журналістка, волонтерка, сапер, мати п’ятьох дітей.
До 2013 року Леся Литвинова працювала режисером-документалістом. У 2013-2014 рр. взяла активну участь у Революції гідності. Після початку війни на Донбасі допомагала внутрішнім переселенцям у волонтерському центрі «Фролівська 9/11» та стала співзасновницею благодійного фонду «СВОЇ», який в рамках паліативної допомоги надає комплексну індивідуальну підтримку важкохворим, в тому числі забезпечує їх кисневими концентраторами, а також фінансує кісткові імпланти кінцівок для поранених під час бойових дій військових.
Після російського вторгнення в Україну 24 лютого 2024 року разом з чоловіком пішла добровольцем на військову службу і служила сапером на сході України, в тому числі в Бахмуті. Під час бойового завдання була поранена.
Після демобілізації відновила роботу в центрі «СВОЇ».
Запропоновані тексти здебільшого написані на передовій і опубліковані у Facebook.