20.10.2023
Відкрита репетиція театру Плейбек NRW.
Запрошуємо познайомитись з незвичайним театром плейбек – де актори відтворюють на сцені в імпровізації історії, щойно розказані глядачами. Знайомство з театром пропонуємо почати із-за лаштунків, тобто з репетиції.
Що ми будемо тренуватись робити на ній?
⁃ Відчути себе і простір,
⁃ взаємодіяти з простором,
⁃ з іншим та іншими в ньому,
⁃ відчуття та відтворення історії, що народжується тут і зараз.
В кінці – виступ акторів за темою, яка народиться з наших і ваших історій.
Час і місце:
Субота, 20.10.23
Репетиція – 16:00 – 18:00
Перформанс 18:30 – 19:20.
Час на спілкування за каво-чаєм- 19:20 – 20:00.
Вхід за реєстрацією.
Що є наше життя? – Суцільна гра! А люди в ньому – все актори… Так, ми граємо ролі – ми мами, дружини, доньки, подруги, колеги, сусідки і ще багато хто… Та так, що інколи ми не можемо згадати, а хто ми істинні у цьому хитросплетінні ролей. Й чого ми прагнемо? Про що ми насправді мріємо? Які таланти приховуємо? І це може здаватися неймовірним, але в цьому допомагає театр. Але не просто театр, а його особлива, унікальна версія – Плейбек-театр. Саме таке дійство відбувалося у Віттені. Це дійство стало потужним каталізатором креативу, творчої енергії і просто радості для всіх учасників.
Марина Кужель
![](https://www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/01/theaterfinal-717x1024.jpg)
![](https://i1.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25-20.29.54-1200x540.jpeg)
![](https://i0.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25-20.29.56-1200x540.jpeg)
![](https://i1.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25-20.29.57-461x1024.jpeg)
![](https://i0.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25-20.29.58-461x1024.jpeg)
![](https://i2.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25-20.30.12-1200x540.jpeg)
![](https://i0.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25-20.30.14-461x1024.jpeg)
![](https://i1.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25-20.30.17-1200x540.jpeg)
![](https://i2.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25-20.30.16-1200x540.jpeg)
![](https://i0.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25-20.30.19-1200x540.jpeg)
![](https://i1.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25-20.30.23-461x1024.jpeg)
![](https://i0.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25-20.30.24-461x1024.jpeg)
![](https://i2.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25-20.30.26-461x1024.jpeg)
![](https://i2.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25-20.30.27-1200x540.jpeg)
![](https://i2.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25-20.30.29-1200x540.jpeg)
![](https://i1.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25-20.30.31-461x1024.jpeg)
![](https://i1.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25-20.30.45-1200x540.jpeg)
![](https://i0.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25-20.30.35-1200x540.jpeg)
![](https://i2.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25-20.30.40-1200x540.jpeg)
![](https://i2.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25-20.30.46-461x1024.jpeg)
![](https://i1.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25-20.30.38-461x1024.jpeg)
![](https://i2.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25-20.30.47-1200x540.jpeg)
![](https://i2.wp.com/www.europa-grenzenlos.org/wp-content/uploads/2024/01/photo_2024-01-25-20.30.36-1200x540.jpeg)