Відгуки про проект

 

Кто бы ни проводил разные встречи – такой благодарности от детей я еще не встречала. Они – лучшие судьи

6

Вчора була з дітьми на дуже особливій виставі - молодь з України ( з Донецька, Луганська, Києва, ЛЬвова ітд) приїхали сюди на короткий театрально-музичний табір, під час якого вони спільно з німецькими ровесниками приготували перформанс, використовуючи власні розповіді та пережиття. Я до сьогодні не можу надивуватися, які сильні ці діти і підлітки! Бо , хоч жодну "історію" не можна було слухати без сліз, не було в цьому ані фальшивого пафосу, ані "слізоточення". Були яксь дуже чисті душі, дуже світлі, не можу навіть підібрати слово, але, може, зцілені ? Діти, котрі змушені були подорослішати занадто швидко, котрим було відібрано "випускні бали" і "повсякденність", котрих було вигнано з ДОМУ!( один хлопчина то наче Жадана цитував: " навіщо спалили наше місто?")
 Я знаю, як важко організувати такий проект, починаючи від написання гранту, через візи, через пошуки режисера, німецьких учасників( це було , чи не найважче) ....За це велика Дяка від усіх нас і великий уклін усім, хто їй зміг допомогти ...і, як звичайно, хотілося ще, більше. Хотілося теж, щоб було більше глядачів, більше "наших", більше "німців"... бо спілкування з цими дітьми та молодими людьми так допомагає прочистити власні,так швидко замулювані "втомою" , "розчаруванням" та "зрадою", криниці..
Марьяна Садовская

Історії війни, що розділила їх життя на до та після з вуст українських підлітків на сцені німецького Дортмуда. Жовто- блакитний стяг, “Воїни світла” та “Все буде добре” … вже завтра побачать у Дюсельдорфі та Кьольні, сьогодні ж, дякую усім за щірі почуття та надзвичайно важливу справу. Завдяки таким розповідям з “перших вуст” можна хоч трошки протидіяти пропаганді мордора, яка тут у Німеччині, нажаль, не менша …

Ирина Сазонова

15

Ich wollte mich noch einmal bei Alla bedanken, dass sie solch ein Projekt auf die Beine gestellt hat. Es hat sehr viel Spaß gemacht und es war toll so viele nette Menschen kennenzulernen.
Es war ganz großartig, allen zuzusehen und zuzuhören! Ich war sehr berührt. Toll gemacht! Vielen Dank!

Алла, спасибо вам ещё раз за проект. Я очень много вынес из него для себя, встретил хороших людей, узнал много нового. Надеюсь, что скоро будет информация про лагерь и возможно о других проектах. Ещё раз большое человеческое спасибо)

Думаю, саме зараз час написати такий собі маленький “пост подяки”:) Але він у мене як завжди вийде великим.
Зовсім нещодавно я вперше побувала за кордоном. В Німеччині. Коли писала своє есе майже не сподівалась на перемогу. І коли сказали, що я в резерві, взагалі втратила будь-яку надію. Але поряд зі мною була людина, яка вірила в мене до останнього. Коли всі казали, що документи неможливо оформити за той короткий термін, що ми мали Ольга Комякова доводила мені, що ми все встигнемо. Тоді в це дуже слабко вірилось, але все ж “Коли опускались руки, коли темніло в очах” Саме ти дарувала мені ту НАДІЮ
В першу чергу, ця поїздка відбулася завдяки тобі, мамо!)
Далі…
Хочеться подякувати Сергей Эненберг Дякую вам за те, що так довго возились з моїми документами:) І чомусь у мене теж таке передчуття, що з вами ще десь зустрінемось)
Звісно ж я дякую Alla Vaysband
Ви – неймовірна людина!) Дякую вам велике за цей проект, за цих людей, за ці незабутні враження!) Сподіваюсь, що у вас колись все таки вийде приїхати в наш УКРАЇНСЬКИЙ Стаханов:)
Я дякую кожному учаснику.
У нас вийшов офігенний перфоменс. До останнього не вірила, що ЦЕ ВСЕ можна підготувати лише з однією загальною репетицією. Сподіваюся, глядачі дійсно нас почули…
Окреме дякую Маша Омельченко
Донбасівські бандерівці рулять:)
Дякую всім, хто оточував мене протягом тих чудових днів в Німеччині, думаю, не скоро забуду вас!)?

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *